Võta ühendust

Nõukogu

Guido Pärnits

Nõukogu esimees
guido.parnits@ulemiste.ee

Andrus Kaldalu

Nõukogu liige
andrus.kaldalu@mainorulemiste.ee

Raivo Vare

Nõukogu liige
raivo.vare@neti.ee

Toomas Saal

Nõukogu liige
saal@eek.ee

Kristo Siig

Nõukogu liige
kristosiig@gmail.com

Ants Pilving

Nõukogu liige
ants.pilving@mainorulemiste.ee

Sten Pärnits

Nõukogu liige
stenparnits@hotmail.com

Juhatus

Ursel Velve

Juhatuse esimees / Ülemiste City Innovatsioonijuht
ursel.velve@mainorulemiste.ee
+3725079781

Julius Stokas

Juhatuse liige / Kliendikogemuse juht
julius.stokas@mainorulemiste.ee
+37255653650

Kairi Aruvald

Müügi- ja kliendisuhte juht
kairi.aruvald@mainorulemiste.ee
+3725266622

Külli Saar

Majutusteenuse juht
kylli.saar@mainorulemiste.ee
+37258666912

Madis Judanov

Võtmekliendihaldur
madis.judanov@mainorulemiste.ee
+37253034773

Varvara Gasjukova

Kliendihaldur
varvara.gasjukova@mainorulemiste.ee
+37258022100

Edith Jürjo

Müügiassistent
edith.jurjo@mainorulemiste.ee
+3725159845

Martin Mäekivi

Haldusjuht
martin.maekivi@mainorulemiste.ee
+37253304395

Ragnar Jõeäär

Haldusjuht
ragnar.joeaar@mainorulemiste.ee
+37255622248

Liivika Lapp

Turundus- ja kommunikatsioonijuht
liivika.lapp@mainor.ee
+3725286877

Triin Ploompuu

Sündmuste ja kogukonna juht
triin.ploompuu@mainorulemiste.ee
+3725524240

Rauno Mätas

Arendusjuht
rauno.matas@mainorulemiste.ee
+3725098130

Vello Lokk

Arenduste projektijuht
vello.lokk@mainorulemiste.ee
+3725079354

Kahro Köönvere

Arenduste projektijuht
kahro.koonvere@mainorulemiste.ee
+37253999843

Rene Klesment

Tehnoloogiajuht
rene.klesment@mainorulemiste.ee
+3725117177

Sven Oja

Digitaliseerimise ja andmehalduse juht
sven.oja@mainorulemiste.ee
+3725174526

Andrei Strižalov

Finantsjuht
andrei.strizalov@mainorulemiste.ee
+3725137387

Heli Järvamägi

Pearaamatupidaja
heli.jarvamagi@mainorulemiste.ee
+3725015543

Hiie Reilik

Bürooassistent
hiie.reilik@mainorulemiste.ee
+37253046992