Mainor Ülemiste juhatusega liitub Sten Pärnits

Mainor Ülemiste nõukogu otsusega alustab 21. oktoobril ettevõtte juhatuses tööd seni nõukogu liikme kohustusi täitnud Sten Pärnits, kelle vastutusvaldkonnaks saab müük, kliendikogemuse juhtimine ning linnaku haldusküsimused.

„Mainor on pika ajalooga, ent oma visiooniga tulevikku suunatud pereettevõte. Juhime kõiki grupi ettevõtteid väärtuspõhiselt ning oleme seda seni väga edukalt teinud. Otsus kaasata Sten Mainor Ülemiste juhatuse liikmena igapäevatöösse on igati loomulik asjade käik – näeme, et omaniku vaates Mainor Ülemiste juhtimisse panustamine aitab ettevõttel veelgi strateegilisemaid otsuseid teha ning uusi ambitsioonikaid eesmärke saavutada,“ kommenteeris Mainor Ülemiste nõukogu esimees Guido Pärnits.


Sten Pärnits on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja õpib hetkel TalTechis ärirahandust. Mainor Ülemiste nõukogu liikmena on ta tegev olnud juba 10 aastat.

Ometi ulatub tema ajalugu ettevõttes nii kaugele, kui meenutada võimalik. „Naljaga pooleks võin öelda, et olen ettevõtte üks pikaajalisemaid töötajaid, sest alustasin tööd ligi 20 aastat tagasi väikese poisina vanaisa Ülo Pärnitsa juhendamisel Rekmanis umbrohtu kitkudes ja võsa lõikudes ning Askalas mööblidetaile komplekteerides ja laomehe tööd tehes. Lisaks täitsin ka Ülo sekretäri ülesandeid,“ meenutas Pärnits. Ka nõukogu liikmena pole ta Mainor Ülemiste igapäevategemistest eemal olnud, sest on eest vedanud Ülemiste City tervisemajade arendamist ning atraktiivsete terviseteenuse pakkujate toomist linnakusse. „Mainor Ülemiste juhatuse liikmena saan aga uues vastutusalas oma senist kogemust veelgi rohkem rakendada. Minu eesmärk on omaniku esindajana hoida selget fookust pika strateegia järjepideval elluviimisel,“ lisas Pärnits.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Ursel Velve sõnul toob Sten Pärnitsa liitumine juhatusega ettevõtte juhtimisse kahtlemata uut perspektiivi. „Sten on meie tervisemajade ja -teenuste arendusega näidanud suurepärast võimekust muuta Ülemiste City teenusepakkujatele atraktiivseks. Kogu kliendikogemuse eestvedajana saab Sten linnaku potentsiaali veelgi suuremahulisemalt realiseerida,“ märkis ta.

Ettevõttest lahkuvale Julius Stokase panust hindab Velve väga. "Julius on panustanud ettevõtte arengusse pea kuus aastast, millest kaks viimast aastat juhatuse liikmena vastutades kliendikogemuse, müügi ja haldusküsimuste eest. Juliuse kaasabil oleme arendanud linnakusse majutusteenuse ning ta on aidanud tuua uusi ettevõtteid Ülemiste City kogukonna liikmeteks. Olen Juliusele väga tänulik suure panuse eest!"


Eelmine
Ülemiste City uues Tervisemajas peeti sarikapidu
Järgmine
Mainor Ülemiste juhina jätkab Ursel Velve