Mainor Ülemiste AS juhatusega liitus Rauno Mätas

Alates 1. jaanuarist kuulub Mainor Ülemiste AS-i juhatusse Rauno Mätas, kes on ettevõttes töötanud alates 2020. aastast ning selle aja jooksul täitnud nii arenduste projektijuhi kui arendusjuhi rolli.

Rauno Mätasel on pikaajaline rahvusvaheline kogemus arhitektuuri ja kinnisvaraarenduse valdkonnas. Varem on ta töötanud arhitektina ettevõttes Swiss Property ning juhtinud arendusprojekte Nobe Partnersis ja Endoveris. Mainor Ülemiste AS-i juhatuses on tema vastutusvaldkonnaks Ülemiste City arendus- ja ehitustegevus koostöös teiste linnakut arendavate ettevõtetega.

Mainor Ülemiste AS juhatus jätkab kolmeliikmelisena ning sinna kuuluvad lisaks Mätasele juhatuse esimees ja ettevõtte tegevjuht Ursel Velve ning kliendikogemuse juht Julius Stokas.

Mainor Ülemiste on Mainor AS-i tütarettevõte, mille põhitegevus on Baltimaade suurima ärilinnaku Ülemiste City arendamine. Linnaku 36 hektaril on välja ehitatud 167 000 ruutmeetrit üüritavat büroopinda. See on koduks ligi 500 ettevõttele ning töö-, õpi- ja elukeskkonnaks enam kui 14 000 inimesele.

Ülemiste Cityt arendavad Mainor AS, Mainor Ülemiste AS ja Technopolis Ülemiste AS.

 

Lisainfo

Ursel Velve

Mainor Ülemiste AS, juhatuse esimees

ursel.velve@mainorulemiste.ee

+372 507 9781


Eelmine
Alma Tominga rohehoonesse kolivad rahvusvahelised tippettevõtted
Järgmine
Ülemiste City laiendab terviselinnakut