Loome regiooni vingeimat ärilinnakut
PARIM KOGUKOND JA KONTAKTID KOOSTÖÖKS
INSPIREERIV KESKKOND LOOVUSEKS JA INNOVATSIOONIKS
KASVAME ISE JA PAKUME KOHTA, KUS KASVADA
PAKUME ABISTAVAID TEENUSEID, MIS AITAVAD PÜHENDUDA OMA ÄRILE
HEA LIGI­PÄÄSETAVUS JA MUGAV TRANSPORDI­ÜHENDUSArendused
uus

Öpiku maja II

Eesti astronoomiakoolkonna ühe rajaja Ernst Julius Öpiku järgi nimetatud Öpiku paaristornid pakuvad eri suuruses ettevõtetele esinduslikke, kaasaegseid ja säästlikke büroopindu. Öpiku maja saab südameks Ülemiste City uuele kvartalile, kus valmib uus parkimismaja ja restaureeritakse vanad tehasehooned moodsateks äripindadeks.Uuri lähemalt ja koli Eesti suurimasse büroohoonesse
uus

Ülemiste City kasvukontor

Vormilt väike, sisult suur.

Esmaklassilise ÖPIK II büroohoone 2. korrusel asuvad kasvukontorid pakuvad kaasaegset, mugavat ja praktilist pesa 2-6 töötajaga ettevõttele.

Kontoriruumile lisaks on töötajate käsutuses ka moodsad ühisruumid – vastuvõtuala ning köök koos puhkenurgaga, samuti kolm veebi teel broneeritavat ja kaasaegse tehnikaga varustatud koosolekuruumi. Kasvukontoris on kõik hinnas – mööbel, traadita internetiühendus, koristusteenus ning tagatud on ka valmisolek turvalise internetivõrgu kasutamiseks.Uuri lähemalt
Ülemiste City

380

ettevõtet

36

hektarit

10 000

töötajat

120 000

büroopinda

3000

parkimiskohta

Ülemiste City on Tallinna Lennujaama vahetus läheduses asuvale endise Dvigateli tehase territooriumile loodud kaasaegne linnaosa, kus tegutseb suur hulk innovaatilisi ettevõtteid. Eesmärgiks on arendada 36-hektaril laiuv Tark Linn / Smart City suurimaks teadmistele tuginevaks majanduskeskkonnaks Baltimaades.

Ülemiste City lehele →

Uudised

10.08.2018Ülemiste City saab esimese eluhoone  

Mainor Ülemiste asub tänavu Ülemiste Citysse ehitama esimesi kodusid, mille tulemusena saab moodne linnak aastaks 2020 ööpäevaringse elutegevuse.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul oli seni tegu puhtalt ärilinnakuga, mistõttu on esimeste kodude rajamine Ülemiste Citysse märgilise tähtsusega. „Enne elupindade rajamisega alustamist tahtsime olla kindlad, et linnakus oleks olemas korralik valik kaupluseid ja teenusepakkujaid, lasteaed-koolid, restoranid-kohvikud, treenimisvõimalused ja korralik transpordiühendus. Nüüd oleme selleks valmis,“ kinnitas Nõlvak.

“Linnakusse kerkivad kodud on mõeldud esmajoones inimestele, kes on Ülemiste Citysse tööle saabunud välisriikidest aga ka spetsialistidele teistest Eesti linnadest,” selgitas Nõlvak. “Tänaseks linnakus tööl käivast 10 000 inimesest on hinnanguliselt 15 protsenti välismaalased ja kaugemalt tulijad, mistõttu on üürikorterid linnakus juba hädavajalik täiendus,” märkis Nõlvak.

Esimest eluhoonet Ülemiste Citys on kavas ehitama asuda juba sel sügisel aadressil Valukoja 10. Lurichi maja nime kandvas 13-korruselises hoones hakkab asuma 75 üürikorterit, millest enamik on ühe-, kahe-, ja kolmetoalised ning üks on 4-toaline penthouse. Esimesed elanikud peaksid plaanide kohaselt majja kolima 2020. aasta esimeses pooles.

Hetkel on juba käimas 1899. aastal rajatud Dvigateli tsehhi katuse lammutustööd. Moodne Lurichi maja kerkib hoone ajalooliste paekivimüüride vahele ning ehituse käigus säilitatakse ka sealsed nõukogude aegsed telfrid, mida maja valmimise järel hoovis ka eksponeeritakse.

Vaata lammutustöid otseülekandes aadressil veebikaamera.ee/Lurichi_maja.html

02.08.2018Mainor Ülemiste avab uut tüüpi kasvukontorid

Sügisel valmivas Eesti suurimas kontorihoones on vaid kolme kuuga broneerinud 80% kasvavatele ettevõtetele mõeldud uuenduslikest kasvukontoritest, kus puuduvad pikad siduvuslepingud ning nõupidamiste- köögi- ja vastuvõturuumid on jagatud mitme ettevõtte peale.
Loe lisaks

26.06.2018Ülo Pärnitsa mälestuseks avati Ülemiste linnakus elutruu skulptuur

Ülemiste Citys avati linnaku rajaja ja suure visionääri Ülo Pärnitsa pronksi valatud silmapaistev skulptuur, mille autoriks on Elo Liiv.
Loe lisaks

Võta ühendust

Teet Raudsep

Müügidirektor
teet.raudsep@mainor.ee
+3725175816

Andreas Väljamäe

Müügijuht
andreas.valjamae@mainor.ee
+3725515683

Julius Stokas

Müügijuht
julius.stokas@mainor.ee
+37255653650

Esileht